Kontakti

Radošās darbnīcas

Bērnu izglītojošā programma “Piloti”

Lai veicinātu bērnu izglītošanu mākslās, kā arī, lai attīstītu viņu prasmes, radošumu un ieinteresētu mūsdienu mākslas notikumos, izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” ir sagatavojusi bērnu nodarbību un aktivitāšu programmu “Piloti”, kas ir cieši saistīta un pakārtota “Rīgas mākslas telpa” 2018. gadā plānotajām izstādēm.

Bērnu programma paredz līdz divām nodarbībām sestdienās viena mēneša ietvaros.  Programma tiek sagatavota divām vecuma grupām, katrai paredzot atšķirīgu, pielāgotu pieeju aktivitāšu veikšanā. Mākslas nodarbības un saistītie uzdevumi ir plānoti:

  • 5-6 gadu vecuma bērniem;
  • 7-9 gadu vecuma bērniem.

Katram bērnam būs sagatavoti nodarbības uzdevuma veikšanai nepieciešamie materiāli. Bērnu radītie mākslas darbi pēc katras no nodarbībām tiks uzglabāti izstāžu zālē, lai 2018. gada novembra -decembra periodā tos eksponētu “Pilotu” kopizstādē “Rīgas mākslas telpas” Intro zālē.

Pirmās bērnu izglītojošās programmas “Piloti” nodarbības - “Pamodini tautumeitu”, kas paredzētas pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem notiks sestdienās - 17. februārī, 10. martā un 17. martā.

Dalības maksa ir EUR 7.00, kur iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs.

Informācija un pieteikšanās pa tālruni +37167026726 vai makslastelpa@riga.lv .


“Pamodini tautumeitu” izstādē “CILME / audums kā koncepcija un materiāls Latvijas identitātē”

Bērnu izglītojošā programma “Piloti”

Bērnu izglītojošās programmas “Piloti” nodarbības - “Pamodini tautumeitu”, kas paredzētas pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem notiks sestdienās - 10. martā un 17. martā.

Nodarbības notiks divām vecuma grupām – plkst. 11.00 gaidīsim bērnus vecuma grupā no 5 līdz 6 gadiem, savukārt plkst. 14.00 aicinām bērnus no 7 līdz 9 gadiem. Katra nodarbība ilgs līdz divām stundām.

Katrā no nodarbībām paredzēta iepazīšanās ar izstādi “CILME / audums kā koncepcija un materiāls Latvijas identitātē”, sarunas ar bērniem par mākslu un māksliniekiem, kā arī īpašas dāvanas sagatavošana Latvijas Simtgades svinībām.

Nepieciešama pieteikšanās pa tālruni +37167026726 vai sūtot informāciju elektroniski ar bērna vārdu, vēlamo pasākuma datumu, laiku un telefona numuru saziņai uz e-pastu makslastelpa@riga.lv .

Dalības maksa ir EUR 7.00, kur iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs.